Konverzace U PIVA
...jestliže máte zájem, i takto může vypadat naše lekce ...

Proč U PIVA?

Možná máte ostych mluvit. Možná se potřebujete předtím uvolnit a přestat se tak moc kontrolovat. Možná se chcete pobavit "mimo školní lavice" a neformálně si tak vyzkoušet svou angličtinu.

Komu jsou lekce určené?

Pro všechny starší 18 let, kteří chtějí mluvit; kdo se chce procvičit v reakcích na pronesená slova jiným účastníkem. Také zájemcům s pomalejšími reakcemi bude dán prostor k vyjádření. Jediným předpokladem účasti je schopnost pochopení mluveného a schopnost vytvořit srozumitelnou anglickou větu.

Lekce nejsou určeny pro pasivní zájemce o klasickou výuku!

ZAVOLAT A PŘIHLÁSIT SE MŮŽE OPRAVDU KDOKOLIV, KDO MÁ ZÁJEM NEZÁVAZNĚ KONVERZOVAT V ANGLIČTINĚ. Projevte svůj zájem - objednejte si lekci - a "pokecáme" v angličtině na neutrální půdě ... na veřejnosti ...

Termíny možných lekcí najdete v tabulce časových možností českého lektora - vždy se musí jednat o poslední lekci v daném dnu.

Cena lekcí:

Případnou aktuální cenu najdete na stránce cena lekce českého lektora.

Způsob organizace lekcí:

1. V tabulce časových možností českého lektora si najdete pro Vás vhodný termín lekce označené NA PIVO.

2. Tento termín znamená, že je lekce možná - ne, že se automaticky koná. Lekce se bude konat po dohodě; jestliže se alespoň jeden zájemce objedná na čísle 724 51 41 65.  Z důvodu této operativnosti zavolejte (nepište maily ani SMS).

3. Volejte alespoň dva dny předem - je třeba zamluvit stůl v restauraci nebo v letní zahrádce. Čím později zavoláte, tím bude šance na zamluvení stolu menší ... a lekce se proto nemusí konat.

4. Lekce může být skupinová ( maximálně 3 zájemci a lektor).

5. Po zamluvení stolu dostanete potvrzovací SMS z telefonu lektora (724 51 41 65) se jménem restaurace, dne a hodiny začátku lekce. Preferuji restauraci Pod Parohama nebo restauraci U Šťástků. Každá lekce bude trvat 60 minut, ale v případě plynulé konverzace a časové možnosti lektora může být prodloužena.

6. Pokud se ještě neznáme, bude konkrétní stůl (4A) označený zřetelnou cedulkou:


Pokud se již známe, dejte vědět a možná se domluvíme i na ceně za lekci. A jestliže si termín lekce zamluvíte, můžeme se takto vídat pravidelně.

7. Jakoukoliv útratu si zájemce i lektor zaplatí sám, lektor za lekci obdrží domluvenou cenu. Cena za hodinovou lekci bude uhrazena v hotovosti před začátkem lekce; pokud nebude pro Vás lekce vhodná a z tohoto důvodu odejdete krátce po jejím začátku, zaplacená cena Vám bude vrácena v plné výši před Vaším odchodem.

8. Máte-li nějaké speciální požadavky nebo návrhy, klidně se zeptejte...

9. Bude se jednat o konverzaci v podobném stylu, jako když se bavíte s přáteli na pivu nebo u sklenky vína. Rozhovor začne představením účastníků (určíte si, jak Vás mám oslovovat) a povykládáte něco málo o sobě. Zeptáte se lektora na vše, co Vás zajímá. Dále se bude mluvit o koníčcích a tématech, které Vás zajímají, ale třeba i o aktualitách z internetu... Někdo začne prvním tématem (pokud ho nebudete mít Vy, nadhodí první téma lektor) ... ale hovor bude postupně přeskakovat na další témata. Budete se ptát i odpovídat. Budete vyjadřovat svůj názor a oponovat ostatním účastníkům ... nebo s nimi souhlasit. Projevený názor zdůvodníte argumenty. To vše s ohledem na Vaši úroveň znalostí angličtiny. Nebude probírána žádná výuková učebnice, ale ... případný gramatický dotaz bude zodpovězen.

11. Pokud budete mluvit o sobě, nemusíte mluvit pravdu, ale snažte se mluvit správně. Na individuální lekci Vás může lektor  opravovat, ale na skupinové lekci by to mohl být problém. Při častých opravách by se tím mohla zcela zastavit konverzace. Proto budou opravovány jen ty největší nebo opakované chyby.

12. A jelikož se můžete dozvědět něco nového nebo zajímavého, nezapomeňte si vzít tužku a papír na poznámky. Jinak to do dalšího dne jistě zapomenete.

13. Nejpozději před ukončením lekce U PIVA dostanete vizitku českého lektora - to aby jste věděli s kým jste mluvili ... a mohli ho v případě zájmu kontaktovat.

tel.: 724 51 41 65

 


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018


DOPORUČUJEME:
eshop-windsurfing
reklama windsurfing
sjezdovky-reklama
turisti-reklama