ing. Roman Střelec

český lektor
... a organizátor lekcí

Poprvé se s angličtinou seznámil již v základní škole.

Během dalšího studia na gymnáziu i na vysoké škole své znalosti prohluboval. Po nástupu do zaměstnání jezdil pravidelně několikrát ročně do zahraničí. Později dělal průvodce českým turistům v zahraničí a domlouval jim vše potřebné.

Skutečnou školu angličtiny v praxi dostal až od Garyho - rodilého mluvčího. Již dlouhá léta je s ním v častém kontaktu. První roky mluvil s Garym na různá témata i několik hodin denně. Posledních několik let mu dělá tlumočníka při jednání na úřadech i v soukromých situacích, kdy se jedná o co nejpřesnější překlad. Když chce Garymu vysvětlit něco nového (případně se s ním domluvit na nějakém technickém detailu), musí se to nejdříve sám naučit a až potom vysvětlovat  nebo zprostředkovávat komunikaci.

V průběhu let se Roman s Garym domluvili na vzájemné spolupráci při výuce angličtiny. Roman je ideální PRO ZÁJEMCE OD ÚROVNĚ ZAČÁTEČNÍK DO ÚROVNĚ ADVANCED včetně konverzace. Češtinu používá na co nejdokonalejší vysvětlení dané úrovně angličtiny. Z počátku preferuje individuální lekce s cílem rozmluvit zájemce a zdokonalit jeho slovní projev v reálném čase i po gramatické stránce. Později se může zájemce rozhodnout, zda se zaměří na komunikaci ve skupině nebo bude pokračovat v individuálních lekcích u českého nebo anglického lektora. Rychlost postupu je hodně individuální a záleží výhradně na přístupu každého zájemce.

PO DOSAŽENÍ ÚROVNĚ INTERMEDIATE může zájemce PŘEJÍT K RODILÉMU MLUVČÍMU. Bude s ním muset mluvit jen anglicky. Tím bude pokračovat v intenzivním rozvoji již naučeného podle svých potřeb ... třeba až na profesní úroveň libovolného zaměření.

Roman Vám nabízí doučování, výuku, rozmluvení a konverzaci (třeba i z Vaší školní učebnice) s možným začátkem kdykoliv podle Vašich potřeb a jeho časových možností.

"Mezi mé koníčky patří sjezdové lyžování a windsurfing. Chcete-li si o tom povykládat, můžeme si povykládat na lekci nebo můžeme při aktivní činnosti mluvit anglicky. V každém případě uvítám u těchto aktivit příjemnou společnost..."

Napište nebo zavolejte, neboť "máte-li termín, na všem ostatním se domluvíme".

tel.: 724 51 41 65

 


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018


DOPORUČUJEME:
eshop-windsurfing
reklama windsurfing
sjezdovky-reklama
turisti-reklama