Máte zájem o lekce a nevíte kde začít?

► 1. Nejdříve se ujistěte, že máte silnou motivaci pro studium angličtiny.

 Že u toho vydržíte, i když Vám to z počátku možná moc nepůjde.

► 2. Ujasněte si, zda máte zájem o českého lektora nebo rodilého mluvčího.

Vycházejte z úrovně Vaší současné angličtiny. Jste schopni se domluvit s rodilým mluvčím a pochopit třeba jeho vysvětlení gramatiky (byť podané jednoduchou formou)?

► 3. Rozhodněte se, zda je pro Vás lepší lekce individuální nebo skupinová.

Začínáme obvykle individuálně. Později se může stát, že Vám nabídneme účast ve skupince. Nicméně skupinové lekce sami běžně neotvíráme. Pokud ale zájemce s individuálním termínem projeví zájem o skupinovou lekci (třeba z důvodu nižší ceny) a nenajde lekci s volným místem na stránce časových možností obou lektorů, může se jeho lekce otevřít pro ostatní zájemce o skupinovou lekci (v takovém případě bude termín skupinové lekce s volným místem označen na stránce příslušného lektora světle zeleně). Pokud vás přijde najednou dva či více a projevíte zájem o vytvoření společné skupiny, můžeme začít s celou skupinou najednou. 

► 4. Vyberte si pro Vás vhodný volný termín.

Český lektor
najít vhodný volný termín českého lektora může být s postupem času trochu problematické, proto to raději neodkládejte. Na aktualizované stránce časových možností českého lektora si vyberte volný žlutý nebo modrý termín podle typu Vámi uvažované lekce. Oba typy jsou po dohodě zaměnitelné.  Každá lekce má své označení - např. A16.

Rodilý mluvčí
Možné termíny rodilého mluvčího dostanete mailem na základě Vašich časových možností a úrovně angličtiny ve Vašem mailu zaslaném na adresu anglicky@napismi.cz

Pokud Vám nevyhovuje žádný volný termín, zkuste nám navrhnout již obsazený termín. Zároveň nám alespoň orientačně sdělte svou úroveň angličtiny. Zjistíme, jestli "majitel" tohoto termínu má zájem na vytvoření skupiny a po srovnání Vaší úrovně angličtiny (na naší první schůzce) a jeho Vás můžeme zařadit do lekcí ve Vámi vybraném OBSAZENÉM termínu.

► 5. Zkontrolujte si cenu lekce.

Ceník českého lektora. Běžná délka lekce je 60 minut.

Ceník rodilého mluvčího. Běžná délka lekce je 90 minut.


PŘIJDEŠ - ZAPLATÍŠ ...                   ... NEPŘIJDEŠ - NETRATÍŠ
 KDE JINDE MŮŽETE MÍT PRAVIDELNÉ LEKCE BEZ ZÁVAZKU?

 Můžete platit na každé lekci, které se zúčastníte, zvlášť a ne najednou na dlouhou dobu předem.

► 6. Zavolejte nám nebo napište.

Český lektor:
zavolejte na číslo  724 51 41 65 nebo napište mail na adresu cesky@napismi.cz - uveďte zda máte zájem o pravidelné nebo nepravidelné lekce a případné označení (termínu) vybrané lekce.

Rodilý mluvčí
budete volat také na číslo 724 51 41 65 (český lektor je zároveň organizátorem lekcí pro rodilého mluvčího), ale budete mluvit anglicky. Písemná adresa je v tomto případě anglicky@napismi.cz. Svou představu nám napište samozřejmě anglicky.

Na základě uvedeného si domluvíme  první schůzku - obvykle ve Vámi vybraném volném termínu. Na první schůzku si zájemci o českého lektora přinesou flešku. Pokud se domluvíme, nahrajeme Vám na ni základní učebnici pro Vaši domácí přípravu. Takže nemusíte nic kupovat.

► 7. Kde se budeme scházet?

 ►►  Husarova 29, Ostrava Výškovice  ◄◄
 (viz mapka).

Český lektor
pořádá své lekce zatím výhradně na uvedené adrese. Na jeho individuální lekce můžete jezdit autem a zaparkovat před vjezdem do garáže maximálně 5 minut před začátkem Vaší plánované lekce. Dříve tam může stát auto předcházejícího zájemce.

Rodilý mluvčí
Pořádá své lekce na uvedené adrese. Po dohodě může výjimečně jezdit na Vaše pracoviště případně i k Vám domů (v tomto případě bude cena navýšena o paušál na dopravní náklady).

► 8. Máte atypické přání?

Zavolejte nám ho nebo napište v jazyce požadovaného lektora; mail odešlete na příslušnou adresu: cesky@napismi.cz / anglicky@napismi.cz

tel.: 724 51 41 65
ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018

DOPORUČUJEME:
eshop-windsurfing
reklama windsurfing
sjezdovky-reklama
turisti-reklama