Jaké jsou naše největší výhody?

 

Angličtina bez závazků

Kdykoliv (pokud si najdete volný termín) u nás můžete začít i skončit.

 

Platba v hotovosti na každé lekci

Platíte pouze za lekce, kterých se účastníte. Kdykoliv se rozhodnete skončit, nebudeme si vzájemně nic dlužit ... a Vy nepřijdete o žádné peníze z důvodu nevyčerpání předplacených služeb. A žádní velká finanční vydání najednou!

 

Jsme zcela flexibilní

Nemáme žádné osnovy, takže můžeme vysvětlit a procvičit cokoliv potřebujete. Připravíme Vás na Vaše různé plánované situace. Jestliže nebudete moci přijít na lekci v plánovaném termínu, umožníme Vám (v rámci našich časových možností) náhradní termín lekce.

 

Naučíme Vás mluvit

Na každé lekci budete maximálně mluvit - vždy podle svých znalostí. Až na vyjímky (začátečníci, vyšší gramatika, ...) nebudete vyplňovat žádná cvičení a nebudeme používat žádné knihy.
Jste trémista a potřebujete se uvolnit? Klidne si v případě poslední lekce v daném dni uděláme lekci na pivu. Tento vyjímečný typ lekce je splatný před jejím začátkem.

 

Každá naše lekce je lekcí zkušební

Na konci každé lekce se můžete rozhodnout, zda přijdete i příště.U pravidelných lekcí budete mít pevně naplánované termíny lekcí, ale kdykoliv můžete docházku ukončit bez jakéhokoliv vysvětlení. Prostě nám to jen oznámíte...

 

Pomůžeme Vám i se školou

Na Vašich školních domácích úkolech Vám vysvětlíme školní látku, takže si je pak již lehce u nás napíšete. Vysvětlíme a procvičíme vše na plánované písemky, procvičíte se i na konverzačí hodiny.

 

Pomůžeme Vám se změnou pracovního místa

Chcete změnit pracovní pozici nebo zaměstnavatele, kde budete potřebovat angličtinu? Připravíme Vás nejen na pracovní pohovor ...

 

Nemůžete chodit na lekce u nás?

Přestěhovali jste se a chcete u nás pokračovat? Jste noví zájemci a bydlíte v jiném městě (než Ostrava) či státě? Můžeme konverzovat na dálku s pomocí počítače či jiné techniky. A pokud to neumíme, tak se to naučíme...

 

Máte jiný návrh, co by jste chtěli dělat?

Nevyhovuje Vám styl, rychlost nebo způsob řeči lektora, konverzační téma, ...? Hned nám to řekněte a změníme to.

Vy jste ta nejdůležitější osoba na naši lekci.

 


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018

DOPORUČUJEME:
eshop-windsurfing
reklama windsurfing
sjezdovky-reklama
turisti-reklama